15 mei 2025 2 min leestijd

Een warm welkom aan Kim!

Roselyn Korteland - Rook
Projectmanager

Een warm welkom aan Kim!

Sinds kort versterkt Kim ons als UX-designer binnen #teamAwesome. 🔥 Hoog tijd om haar wat beter te leren kennen! Aan de hand van vijf vragen vertelt ze over haar eerste indrukken, haar favoriete bureausnack én haar liefde voor Beyoncé. En… heb je toevallig een gouden tip voor een huurhuis in Ede? Laat het vooral weten – Kim is nog op zoek!

Hoe ben je bij De Indruk terechtgekomen?
Kim: “Ik werk twee dagen per week als docent op het Grafisch Lyceum Utrecht. Daar coach ik studenten in samenwerken, campagnes bedenken en mediaproducties maken. Praktijkervaring vind ik essentieel, omdat ik die kennis weer kan inzetten in mijn lessen. De Indruk bleek de perfecte aanvulling: hier stort ik me op menustructuren en begeleid ik sessies met verschillende doelgroepen. Een mooie brug tussen Digital en Marketing. Waar ik nog in wil groeien? Het ontwikkelen en visueel aantrekkelijk maken van webdesign.”

Hoe heb je je eerste weken ervaren?
“Zo fijn! De sfeer hier is echt top: er wordt hard gewerkt, maar ook veel gelachen. Precies wat ik zocht.”

Wat is jouw ultieme bureausnack?
“Haha, ik sta bekend om mijn ‘bakjes en bekers’. Ik neem van alles mee: van kwark en nootjes tot wortels. En natuurlijk ook mijn speciale bekers voor koffie en thee. Groot voordeel: op vrijdag sla ik de snacks hier meestal over omdat ik zelf altijd wat bij me heb. Op school, waar ik geen vaste werkplek heb, sleep ik mijn bakjes en bekers de hele dag door het gebouw.”

Waar word je blij van?
“Jalapeñopepers en Beyoncé! Ik doe die pepers overal op: tosti’s, salades – noem maar op (en ja, die gaan dus ook in mijn bakjes). Daarnaast ben ik gek op concerten, van BLØF tot Billie Eilish, maar Beyoncé is mijn absolute favoriet. Sinds mijn eerste concert in 2016 ben ik fan en lid van de ‘BeyHive’-fangroep. Haar energie op het podium is echt fantastisch!”

Wat doe je graag in het weekend?
“Ik hou van bewegen! Dansen, schaatsen, en nu het seizoen weer begonnen is: skeeleren. Ook ben ik actief bij een turnvereniging als vrijwilliger en turnster. Verder vind ik het heerlijk om met vriendinnen af te spreken en spelletjes te doen.”

Wil je Kim nóg beter leren kennen?
Connect vooral met haar op LinkedIn!
Welkom bij De Indruk, Kim – en veel succes! 🚀

Connecten met Kim?